TECHNOLOGIJA

“PORTACOOL” oro vėsinimo įrenginiuose yra naudojamos korinės plokštės “KUUL”, pagamintos iš specialaus kartono. Įrenginyje esantis vandens siurblys išpurškia vandenį iš rezervuaro ant plokščių viršutinės dalies. Plokštės įmirksta. Vandens perteklius nuvarva  atgal į rezervuarą.

Pasirenkamas pageidaujamas ventiliatoriaus sukimosi greitis, dėl ko karštas aplinkos oras yra traukiamas pro drėgnas plokščių lameles. Išpučiamas oras tampa vėsesnis nei aplinkoje maždaug 5°C – 12°C (priklausomai nuo aplinkos oro temperatūros ir santykinio drėgnumo). Išpučiamo oro drėgnumas padidėja neženkliai – 4-6%.

Vėsinimo įrenginius galima naudoti patalpų viduje ir lauke.

Jei yra galimybė prijungti vandens tiekimą nuo vandentiekio, nereikės rūpintis rezervuaro papildymu.

technologija1 technologija2

Ar žinote kad:

  •  Esant karštam aplinkos orui, kai netenkama iki 4% kūno skysčių, dirbančio  žmogaus reakcija sumažėja 23%.
  • Žmogaus darbingumas sumažėja 12% netekus tik 1% kūno skysčių.
  • Oro vėsintuvai, veikiantys adiabatinio garavimo principu, sueikvoja iki 80% mažiau elektros energijos, nei tradicinė atitinkamo šaldymo galingumo oro kondicionavimo sistema.
  • “PORTACOOL” oro vėsintuvuose nėra žalingųjų dujų (freono). Su vėsinamu oru kontaktuoja ekologiškos medžiagos – popierius ir vanduo.
  •  “PORTACOOL” vėsintuvai yra visiškai mobilūs. Jų veikimui nereikalinga iš anksto paruošta instaliacija. Tereikia tik šiek tiek švaraus vandens ir prisijungimo prie elektros tinklo.

Mobiliųjų vėsintuvų efektyvumas priklauso nuo šviežio oro kiekio. Kuo jo daugiau, tuo vėsinimo efektyvumas didesnis. Drąsiai atverkite langus ir duris naudodami “PORTACOOL”.

Atvėsinti orą paprasta, kaip 1, 2, 3…

MOBILŪS ORO VĖSINIMO ĮRENGINIAI NUOMAI IR PARDAVIMUI

2016 m. vasara


Vasara bus karšta. Ar jūs pasiruošę?